693 88 99 05

Transport odpadów

Posiadamy własną flotę transportową oraz centrum logistyczne. Dysponujemy pojazdami samowyładowczymi typu ruchoma podłoga (walking floor). Świadczymy usługi w zakresie transportu odpadów. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia na transport surowców wtórnych. Dostosowujemy się do ustalonych z Klientem warunków i umówionych awizacji, tak aby proces transportu był logistycznie optymalny i efektywny dla Klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Uzyskaj więcej informacji
o naszej ofercie

Mrs Selekt zapewnia przyjazne dla środowiska rozwiązania recyklingowe. Zajmujemy się zaawansowanymi procesami przetwarzania wszystkich odpadów, zawierających metale – przetwarzamy je na wysokiej jakości surowce do wykorzystania w nowych produktach.

Posiadamy park maszynowy, w skład którego wchodzą innowacyjne maszyny i urządzenia do recyklingu. Współpracujemy z firmami zajmującymi się przetwarzaniem odpadów komunalnych, jak i przemysłowych. Za cel najważniejszy stawiamy sobie satysfakcję naszych klientów oraz profesjonalne działanie podczas kompleksowej obsługi.

Nasz zespół tworzy wykfalifikowany personel z kadrą zarządzającą posiadającą ponad 18- letnie doświadczenie w branży. Zapraszamy do współpracy!